Юлія Мала та Максим Койдик – переможці конкурсу читців поезії Лесі Українки
26 Лютого 2017

24 лютого у Музеї видатних діячів української культури  в рамках проекту «Літературно-мистецький клуб «Родина»» відбувся літературно-мистецький вечір «Історія одного твору або Леся Українка і Роберт Шуман», присвячений 146-річниці від дня народження Лесі Українки. На літературному вечорі відбувся міський конкурс читців поезії видатної української письменниці.

Економіко-правовий технікум при МАУП на конкурсі представляли студенти Юлія Мала та Максим Койдик. 

 

Журі високо оцінило художній рівень майстерності декламування віршів технікумівцями, зокрема відзначивши  дикцію, виразність, сценічну культуру та артистизм виконання творів Юлією та Максимом. Серед близько тридцяти фіналістів конкурсу, студенти ЕПТ посіли перше місце!

Викладачу технікуму, Кривенку Дмитру Степановичу, було вручено подяку за підготовку студентів до участі у конкурсі читців поезії Лесі Українки. 

За словами організаторів метою проведення такого роду заходів є популяризації творчої спадщини Лесі Українки,  духовне виховання молоді, усвідомлення ними національної ідеї, виховання у підростаючого покоління патріотизму і любові до України, української літератури, культури та мистецтва.