Відомі імена переможців Учнівської Олімпіади МАУП-2017 для дев’ятикласників!
28 Березня 2017

25 березня відбувся другий етап Учнівської Олімпіади МАУП-2017.  Цьогорічна Учнівська Олімпіада проходила серед учнів 9-х загальноосвітніх навчальних закладів-партнерів системи загальної середньої освіти м. Києва

Головним організатором заходу для дев’ятикласників став Економіко-правовий технікум при МАУП.

Під час Олімпіади учні змагалися у двох дисциплінах: «Основи правознавства» та «Інформатика та інформаційні технології».

Олімпіада складалася з двох етапів: першого – заочного виконання завдань, другого – виконання  робіт в МАУП. У першому турі Олімпіади учасники мали зареєструватися і виконати конкурсне завдання дистанційно. Охочі могли заповнити просту форму на сайті Олімпіади, після чого на електронну адресу учасників було надіслано завдання для виконання. Другий етап Учнівської Олімпіади МАУП-2017 відбувся в Президентському університеті.

Другий етап Олімпіади відкрила керівник проектів з профорієнтаційної роботи Центру координації роботи з закладами освіти МАУП, куратор Олімпіади Тетяна Аріфходжаєва, ознайомивши учасників з порядком денним.

На урочистому відкритті учнів також вітали:

«Такого роду Олімпіада уже третя за час існування нашої Академії. 60% учасників наших олімпіад сьогодні є успішними студентами Інституту соціальних наук і набувають професію психолога» – зауважив під час свого вступного слова Іван Бідзюра.

Після урочистого відкриття розпочалася найвідповідальніша частина  - написання робіт. Представники фахової комісії з кожної дисципліни розповіли учням про умови та правила другого туру.

Далі кожному конкурсанту було надано індивідуальний штрих-код шляхом жеребкування. Кодові номери робіт були заклеєні до конверту до кінця перевірки робіт фаховою комісією. Такі заходи були проведені для забезпечення об’єктивності оцінювання виконаних завдань.

По закінченню виконання конкурсних завдань учасникам та їхнім батькам була проведена екскурсія територією. А після перевірки робіт членами фахової комісії Олімпіади відбулося урочисте нагородження переможців.

Тож результати Учнівської Олімпіади МАУП-2017 серед дев’ятикласників такі:

Правознавство

І місце Лола Анна Андріївна, учениця ЗОШ №307;

ІІ місце Шкапа Марина Олегівна, учениця ЗОШ №286;

ІІІ місце Лисенко Юлія Ігорівна, учениця ЗОШ №187.

Інформатика та інформаційні технології

І місце Кудряшов Анатолій Аркадійович, учень ЗОШ №144;

ІІ місце Романовський Павло Вікторович,  учень ЗОШ №305;

ІІІ місце Шапенко Данило Васильович, учень ЗОШ №161.

Усі учасники отримали призи, зокрема конкурсанти, що посіли перше місце здобули грошову винагороду у 5000 грн. та 20%-ву знижку на оплату за навчання у МАУП на весь період. Переможці, котрі посіли другу сходинку, отримали 3000 грн. та 10%-ву знижку. І відповідно учні, що стали призерами 3-х місць здобули 2000 грн. та 5%-ву знижку. Усі учасники Олімпіади, котрі брали участь у другому турі, були нагороджені сертифікатами  і правом на одноразову 5%-ву знижку при оплаті за навчання в Академії.

Вітаємо переможців і бажаємо нових освітніх злетів!