Свято «1+1» або День закоханих у технікумі
17 Лютого 2017

Багато століть про кохання складали вірші, оспівували це почуття у музичних творах, воно надихало на героїчні подвиги та штовхало людей на неймовірні вчинки. Відомий письменник Оноре де Бальзак про кохання говорив так: «Кохання – єдина пристрасть, що не визнає ні минулого, ні майбутнього». Під таким гаслом 14 лютого, у День святого Валентина, в Економіко-правовому технікумі при МАУП пройшло свято «1+1».

За умовами конкурсу-свята учасниками були студентські дуети (хлопець і дівчина). День закоханих розпочався дефіле дуетів: вбрані у коктейльні сукні дівчата та юнаки у класичних костюмах мали продемонструвати глядачам свої манери, зовнішній вигляд і поведінку на сцені.

А учасниками цього дня були 9 неймовірних пар:

Після феєричного дефіле на учасників чекав пісенно-літературний конкурс «Гімн коханню». Суворе журі підготувало для конкурсантів справжній іспит! Кожна пара по черзі витягувала екзаменаційний білет, в котрому був уривок з поетичного твору, який уже давно став популярною піснею про кохання. Пари-дуети мали продовжити цей твір або ж придумати власний варіант. Учасники проявили неймовірну креативність і ерудованість у цьому конкурсі, за що найкращі були нагороджені високими балами журі.

«Отже,  перше випробування  ви вже пройшли! А тепер випробування № 2. Буде важко. Переможуть найкмітливіші! Конкурс називається Retro dance! Вам практично нічого не треба робити. Тільки запросіть одне одного до танцю! Нумо, запросили? А тепер – поїхали!» такими словами ведучі збадьорили учасників і оголосили танцювальний конкурс. Для пар звучали мелодії найпопулярніших танців усіх часів і народів, котрі вони мали відгадати і станцювати відповідний танок. Журі прискіпливо оцінювало танцювальні вміння, динамічність виконання і власне чи відгадали учасники танець.

Після запального денсу учасників чекав кулінарний конкурс «Шлях до серця», в котрому на швидкість дуети мали з’їсти смачні яблука.

«А ми удвох…….» – так називається наше наступне випробування. Як ви думаєте, про що можуть розмовляти закохані? 
Та про все , що завгодно! І зараз наші творчі дуети нам це доведуть!»
зазначили ведучі і розпочали гумористичний конкурс. У цьому випробування конкурсанти показували уривки з популярних фільмів, освідчувалися у коханні, співали і по-справжньому звеселяли гостей свята.

А завершив святкову програму «Конкурс глядацьких симпатій», в котрому зала мала підтримати найяскравіший дует і додати у скарбничку пари ще один додатковий бал.

Після усіх випробувань учасники завмерли в очікуванні результатів. Суворе, але справедливе журі визначило переможців, котрими стали Марина Макаровська та Олександр Дерев'яга.

  

Вітаємо найкращий дует технікуму!