Студентка ЕПТ Владислава Перцьова – Міс МАУП-2017!
14 Березня 2017

«Вітаємо вас, шановні прихильники краси! Краси природи, краси почуттів, і звичайно ж жіночої, такої привабливої для кожного справжнього чоловіка, краси. Краси, оспіваної поетами і прозаїками, живописцями і скульпторами, кінорежисерами і драматургами. І судячи з переповненої зали, в МАУПі навчається і працює багато її прихильників» – такими словами розпочався найдовгоочікуваніший конкурс весни  «Міс МАУП-2017».

14 березня найгарнішу, найрозумнішу, найерудованішу та найартистичнішу красуню Академії обирало високоповажне журі у складі: проректора з наукової та виховної роботи Миколи Головатого, директора творчого центру «Глорія», директор Першого міжнародного вокально-хорового конкурсу «Вікторія» Анни Кольберт, завідуючого відділом народної хореографії школи мистецтв №9, балетмейстера НВК «Міжнародний ліцей МАУП» Володимира Галаки, викладача Економіко-правового технікуму при МАУП Андрія Ноги, голови Студради МАУП Миколи Шевченка, володарки титулу «Міс МАУП – 2013» Дарини Томко, голови Студради Інституту Реклами, «Міс МАУП – 2016» Ірини Дьячковської та «Містера МАУП – 2012» Руслана Хмурова.

«Ох і не заздрю я сьогодні журі! Всі дівчата, як на мене, достойні корони переможниці. Але я вірю: наше журі зможе обрати прекраснішу серед прекрасних» – зауважив ведучий свята.  

А за титул «Міс МАУП-2017» цього річ змагалися такі учасниці:

Свято жіночої краси розпочалося неперевершеним дефіле учасниць в українських вишиванках. Під  бурхливі овації до зали увійшли найкращі претендентки на корону та титул «Міс МАУП-2017».

«Вишиванка і в давнину, і зараз супроводжує нас. Вона стала по-справжньому  сучасним брендовим вбранням не тільки для українців. А й надихає на творчість всесвітньовідомих модельєрів» – влучно підкреслив ведучий конкурсу.

Цьогоріч першим конкурсним випробуванням стало не знайомство, а конкурс «Міс ерудиція». Конкурсантки шляхом жеребкування обирали номер і отримували запитання.

А після того, як журі визначило найерудованішу учасницю розпочалося знайомство з конкурсантками. Красуні МАУП стали справжніми телезірками! Спочатку на екрані транслювався відео-ролик з фотосесії дівчат. Напередодні конкурсу претендентки на корону отримали фрукти і мали завдання на професійній фотосесії створити 5 різних світлин з обраним продуктом. Після показу фотосесії на екранах глядачі зали змогли продивитися цікаві ролики-презентації кожної красуні.

Найочікуваніший конкурс для чоловіків «Пляжний сезон» глядачі зустріли надзвичайними оплесками. Дівчата у купальниках крокували сценою і демонстрували усю свою красу.

«Не буває справжньої краси без духовної. А врода дівоча, прикрашена талантами, допомагає досягти її вершин. Запрошуємо дівчат на сцену для участі у мистецькому конкурсі «Весняні фантазії» - цими словами стартувало випробування талантів учасниць.

Тур, в якому дівчата показують свої таланти, зібрав найбільшу кількість глядацьких оплесків, адже кожну красуню вітали у залі великі групи підтримки. Анастасія Пустова вразила залу артистичністю і художнім талантом. Анастасія Любічева заспівала і зібрала на сцені неймовірну групу підтримки. З одного боку комічний, а з іншого жіночний, гімнастичний і оригінальний номер презентувала Анна Москаленко. Юлія Швець постала в образі неймовірно гарної українки. Катерина Данько, Марія Валуєва, Анна Кучмай, Руслана Філоненко та Марія Нечай також дивували журі вокальними талантами.

Владислава Перцьова окрім того, що заспівала найлегендарніший хіт ХХ століття ще й створила справжнє світлове шоу на сцені!

А наприкінці красуні МАУП постали в образах наречених. На «Параді весільних суконь» учасниці крокували у святковому вбранні сценою під мерехтіння софітів.

Цього дня усім членам журі довелося неабияк важко попрацювати, адже серед такої кількості талановитих, розумних і красивих дівчат зробити вибір було досить важко. Тож за результатами конкурсу місця та титули учасниць розподілилися таким чином:

«Міс Елегантність» – Анна Кучмай;

 «Міс Чарівність» – Марія Нечай;

«Міс Успіх» – Руслана Філоненко;                      

«Міс Глядацьких симпатій» – Марія Валуєва;

«Міс Вдача» – Анастасія Любічева;

«Міс Загадковість» – Анастасія Пустова;

«Міс Фото» – Анна Москаленко;

3-є місце – Катерина Данько;

2-е місце – Юлія Швець;

«Міс МАУП-2017» –  Владислава Перцьова.

Вітаємо красунь технікуму!

Організатори конкурсу висловлюють велику подяку постійному партнеру конкурсу «Міс МАУП» салону весільних суконь «Бі Мері» та директору Ларисі Левицькій.