Студенти технікуму взяли участь у фестивалі
04 Квітня 2017

З нагоди відзначення 28-річниці з дня заснування Міжрегіональної Академії управління персоналом, 4-го квітня у Президентському університеті відбувся фестиваль студентської творчості «Арт-палітра 2017». Цього дня на святкування дня народження Академії завітали студенти, викладачі та працівники МАУП, Економіко-правового технікуму та Деснянського економіко-правового коледжу. Відзначення 28-річчя розпочалося у конференц-залі Академії. Відкрив фестиваль творчості проректор з наукової та виховної роботи Микола Головатий, привітавши Академію та усіх студентів зі святом, та вручивши подяки студентам інститутів, технікуму й коледжу. 

Під час фестивалю студенти вразили присутніх своїми творчими талантами. Так на «Арт-палітрі 2017»  можна було побачити картини, написані різними техніками, вишиті серветки, ікони із бісеру, унікальний розпис кераміки.

 

Іноземні студенти МАУП презентували національні вироби, починаючи від одягу та оригінальних масок і закінчуючи автентичними статуетками.

І як годиться за давньою традицією: яке ж день народження без ласощів та частувань? Тож на фестивалі була представлена ціла гастрономічна мапа світу.  Студенти інститутів Академії та Економіко-правового технікуму при МАУП презентували українські страви: вареники,  пиріжки з різним начинками,  пампушки,  сирники, млинці, канапки з салом, деруни, солоні огірочки, печиво та ще багато смачненького. 

А студенти МАУП з Азербайджану, Туреччини, Палестини та Еквадору пригощали стравами своєї  національної кухні й розповідали особливості приготування їжі, а також ділилися рецептами.

А після смачних частувань усі гості свята були запрошені до кіноконцертного залу «Україна», де відбувся надзвичайний концерт.

«Щойно ви мали можливість переглянути у конференц-залі  прекрасні зразки речей, створені майстерними руками. Всі бажаючі спробували національні страви, приготовані студентами. А тепер ми пропонуємо вам «вкусити» страви, які підготували наші віртуози-вокалісти, майстри танцю, скрипалі та піаністи. І під час концерту на всіх нас чекає сюрприз» - таким натхненними словами розпочався концерт, присвячений дню заснування Академії.

Студенти з Азербайджану вразили народним танцем «Ритм». Тріо у складі студентів з Еквадору  Люмінікінга Кіспе Пабло Хавьєра, Морена Вільярреаля Фернанда Ніколаса та Каррера Лоачаміна Едіона Бернарда виконали незабутню «Бесаме мучо». Зірка Академії Аліна Левенчук  привітала слухачів попурі з українських пісень. Студент з Китаю Джао Юйсінь заспівав зі сцени про нещасне кохання, а студентка МАУП Віталія Ніколаєва виконала пісню японською мовою. Родзинкою святкового концерту стали виступи випускників МАУП, котрі цьогоріч завітали привітати свою alma mater  з 28-річчям. Так  випускниця Економіко-правового технікуму та Академії Марина Гарбуз заспівала  ніжну пісню «Мамины глаза», а випускниця ЕПТ при МАУП Ілона Каверіна виконала пісню французькою мовою.

Надзвичайно пронизливими стали і пісні у виконанні випускниць Стелли Гусейнової та Юлії Питручак.

А після фестивалю «Арт-палітра» студенти ще довго продовжували святкування, граючи на музичних інструментах просто на території студмістечка, вітаючи один одного зі святом.