На конкурсі «Містер МАУП–2017» студент технікуму Олексій Олійник здобув «Приз глядацьких симпатій»
29 Квітня 2017

27 квітня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся наймужніший та найелегантніший чоловічий конкурс «Містер МАУП-2017», який зібрав у стінах кіноконцертного залу Україна» чимало глядачів.

Напередодні найкращі претенденти на титул «Містер МАУП» готувалися, тренувалися, разом з групами підтримки вигадували конкурсні номері і яскраві образи. І ось настав день «Х». Усі претенденти, як справжні чоловіки, якомога більше намагалися приховати хвилювання.

У змаганні за титул «Містер МАУП-2017» взяли участь такі конкурсанти:

«Свято, яке привело нас сьогодні в зал,  стане не тільки заключним акордом в «симфонії конкурсів» цього навчального року, а й гімном незворотному поступу весни рідною українською землею. Отож нехай наші душі радіють  красі улюбленця весни квітня, та красі, силі, інтелекту, кмітливості, тих, хто сьогодні боротиметься за почесне звання «Містер  МАУП-2017», - зауважили на початку конкурсу ведучі.

Святкова програма розпочалася зі знайомства з претендентами на титул «Містер МАУП». Ведучі зачитували анкети кожного учасника, які хлопці заповнили напередодні конкурсу. Про Дмитра Приліпкіна ведучі розповіли, що у вільний час він займається карате та тенісом, а ціль, яку  ставить перед собою хлопець:  стати видатним спортсменом України, отримувати призові місця, для подальшого розвитку своєї держави. Олексій Олійник вказав у анкеті, що його життєве кредо наступне: «Я маю не все, що люблю, але люблю все, що маю». Головна риса характеру хлопця - миролюбність. А от у учасника Дениса Литвиненка в анкеті було зазначено, що його головні  риси характеру - це впертість та цілеспрямованість. Хобі  конкурсанта – футбол та авто, зокрема про останнє він жартівливо написав  «ламати - ремонтувати».  Про цікаві цілі свого життя розповів організаторам і Богдан Поплавський:  перед собою Богдан ставить за мету стати міліонером, переїхати  в Лондон та стати батьком доньки Єви. Наступний учасник, Пилип Бозріков, заповнюючи анкету, написав:  «головні риси характеру мого характеру чуйність, відповідальність та незламність, а головний недолік лінь». Конкурсант Ігор Смілаш визначив своїм життєвим кредо наступне: «Життя – це постійний рух, нові цікаві знайомства і взаємодопомога». А про Станіслава Бєсєдіна ведучі розповіли, що хлопець ставить перед собою ціль стати відомим телеведучим, хоча в анкеті визначив головним недоліком свого характеру саме сором’язливість. Андрій Лохвицький зазначив у анкеті своїм хобі гру на гітарі та фотомистецтво. Максим Бойко написав головною рисою характеру – позитив, а своїм головним недоліком хлопець вважає неуважність.

На перше дефіле хлопці вийшли в українських вишиванках. Це було надзвичайно патріотичне і святкове дійство!

«По одежці зустрічають, а проводжають по розуму.  Ошатність, елегантність, красу учасників конкурсу, одягнених у сакральний український одяг – вишиванку - присутні в залі вже оцінили. Прийшов час оцінити кмітливість, інтелект», зауважив ведучий свята.

Свою силу та витримку учасники демонстрували у конкурсі «А вам слабо?»,  а інтелект та гумор хлопці показували у випробуванні «Найрозумніший».

Протягом конкурсу журі оцінювало найрізноманітніші риси та вміння учасників: артистичність, силу, розум, харизматичність, вміння тримати себе на сцені. Кожен конкурсант намагався себе якнайкраще самопрезентувати та показати на що він ладен. У конкурсі «В полоні муз» хлопці демонстрували свої таланти.

 

А на конкурсі «Дефіле» юнаки вразили присутніх своїми вишуканими костюмами та вмінням завойовувати жіночу аудиторію.

Високоповажне журі на чолі з проректором з наукової та виховної роботи МАУП Миколою Головатим ретельно оцінювали творчість, неповторність, інтелект, зовнішні дані та костюми всіх учасників. Тож результати конкурсу такі:

Дмитро Приліпкін переміг у номінації «Талант»;

Максим Бойко став кращим у номінації «Фото»;

«Приз глядацьких симпатій» здобув Олексій Олійник;

У номінації «Інтелектуал» переміг Денис Литвиненко;

Андрій Лохвицький отримав номінацію «Галантність»;

Ігор Смілаш став кращим «Спортсменом»;

Диплом ІІІ ступеня у Станіслава Бєсєдіна;

Диплом ІІ ступеня отримав Богдан Поплавський;

«Містер МАУП–2017» – Пилип Бозріков.

 

Вітаємо переможців!