Мотив для двох-2017: Гран-прі і срібло у технікумівців!
20 Лютого 2017

«Вітаємо вас, дорогі глядачі, палкі прихильники вокального мистецтва! Бажаємо, щоб ніжна пісня тривожила вашу душу не тільки весною, а будь-якої пори року, будь-якої години доби, під час відпочинку і праці, у хвилини воєнних випробувань і мирного спокою. А нашу сьогоднішню конкурсну програму ми присвятили зимі, яка цього року не жаліла для нас ні снігу, ні морозу. І нехай мелодії, що сьогодні прозвучать, будуть прощальною величальною прекрасній порі року, багатій на свята і розваги» – на такій позитивній ноті ведучі конкурсу вокальних дуетів «Мотив для двох» розпочали програму.

16 лютого у кіноконцертному залі «Україна» зібралося чимало поціновувачів вокального мистецтва і не дарма, адже цього дня дуети-конкурсанти дійсно вразили глядачів неймовірними виступами.

Яна Засенко&Анатолій Суботенко

Конкурсну програму відкрив дует співаків з Економіко-правового технікуму при МАУП: студентка Яна Засенко та співробітник ЕПТ Анатолій Суботенко. Напередодні пісенного випробування обов’язковим у підготовці стало заповнення анкети учасника. Тому на концерті перед виступом конкурсантів ведучі зачитували найцікавіші відповіді з анкет. Цікаво, що і Яна, і Анатолій написали, що бажають слухачам залу та журі насолодитися витонченим виконанням пісень.  За правилами конкурсу співаки мали виконати дві різнохарактерні композиції – ліричний твір й запальну пісню з театралізованою постановкою. Виконання народної пісні «Зеленеє жито» Яною і Анатолієм було надзвичайно мелодійним. А пісня «Гуцулка Ксеня» надихнула усіх своєю українською щирістю. Обидві пісні настільки вразили журі, що учасники дуету посіли 2-гу сходинку у пісенному змаганні.

 

Анна Кучмай&Валерій Табаков

Наступними на сцені з’явилися надзвичайно експресивні конкурсанти: студентка Інституту міжнародних відносин і лінгвістики ім. Аверроеса Анна Кучмай та декан Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій Валерій Табаков. Анна охарактеризувала в анкеті їхній дует словом «запальні», а Валерій ототожнив пару як «сплеск». У театралізованій композиції «Чорний кіт» Анна перевтілилася у кішку і конкурсанти проявили неабияку акторську майстерність. А легендарна пісня гурту «Машина времени» «Не стоит прогибаться под изменчивый мир» занурила старше покоління глядачів у часи молодості. Своїми яскравими виступами дует виборов номінацію «Сценічне втілення пісенного образу».

Марія Валуєва&Віктор Ровний

«Дует-гармонія» – таку номінацію отримали учасники пари з Навчально-наукового інституту права ім. князя Володимира Великого. «Марія як у воду гляділа!» – зауважили вболівальники пари, адже напередодні у своїй анкеті студентка інституту права на питання «Опишіть одним словом дует» написала «Гармонійний». А от її партнер  викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Віктор Ровний був упевнений, що їхній тандем «ризикований». І ризик був виправданим! Пара досить вдало виконала емоційно складну пісню «Мовчати» Кузьми Скрябіна. А у театралізованій пісні «Ти ж мене підманула» учасники перевтілилися в колоритний український тандем.

Любов Карбовька&Юрій Луньков

Навчально-науковий інститут міжнародної економіки та фінансів ім. Святої Великої княгині Ольги цьогоріч представляли студент Юрій Луньков та заступник завідувача кафедри, доцент кафедри маркетингу Любов Карбовська. Дует пояснив так свою участь у «Мотиві»: «Ми вирішили взяти участь, адже Україна має талант!» Пісню «Неоконченый роман» дует виконав рівно й лірично. А у композицій «Ой там на товчку, на базарі» Любов і Юрій проявили непритаманну їм експресивну акторську майстерність за що і отримали «Приз симпатій журі».

Аліна Левенчук&Руслана Філоненко

Третю сходинку конкурсу вокальних дуетів «Мотив для двох» посіли студентка Інституту менеджменту та охорони здоров’я Руслана Філоненко та фахівець відділу позанавчальної роботи МАУП Аліна Левенчук. В анкеті конкурсантки зазначили, що слухачам та журі  бажають отримати море позитивних емоцій та відчути насиченість мелодійності мотивів. Так і склалося. І у пісні «Мелом на асфальте», і у композиції Лісапетного батальйону «Сама файна» дівчата проявили всю свою майстерність, милозвучність і силу голосів.

Марія Данілова&Михайло Розлач

Перше місце вокального конкурсу посіли учасники з Навчально-виховного комплексу «Престиж» при МАУП психолог Марія Данілова та учень 3-го класу Михайло Розлач. Їхні виступ можна назвати найбільш чутливими, адже дитяча безпосередність Михайла у номерах підкупала журі. Запальна пісня «Замечательный сосед» у виконанні Марії та Михайла набула більш цікавого змісту та інтерпретації, а нетлінний шедевр «Києве мій» змусив усю залу запалати ліхтариками.

Владислава Перцьова&Дмитро Швець

Гран-прі пісенного конкурсу «Мотив для двох-2017» отримали студентка Економіко-правового технікуму при МАУП Владислава Перцьова та начальник відділу автогосподарства МАУП  Дмитро Швець. Цікаво, що Дмитро, заповнюючи анкету, охарактеризував дует одним словом «Переможці», наче напророчив! Пісня «Верни мою любовь» викликала у глядачів зали мурашки від своєї щирості й мелодійності. А хіт Louis Armstrong «Let My People Go» запалив залу своїм драйвом, шармом та фірмовістю.

 

«Цікавим відкриттям стало те, що на конкурсі майже у кожної пари учасниці була українська національна  пісня!  Минулого року такого не було. Я вважаю, що це знаменно і цю традицію слід продовжувати» – зазначив під час вручення нагород голова суддівської колегії конкурсу Микола Головатий.

Дякуємо учасникам за незабутні емоції від виступів!