«Ми пам’ятаємо…»
06 Травня 2017

«Ми пам’ятаємо…» - під таким гаслом пройшли заходи присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

5 травня студенти Економіко-правового технікуму при МАУП відвідали Парк Слави та Національний музей історії України у Другій світовій війні.

У Парку Слави технікумівці разом із викладачами поклали квіти до пам'ятника на могилі Невідомого солдата на Алеї Слави.

 

Далі студенти ЕПТ відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. За розмірами та значенням колекцій музей є одним з найбільших в Україні. Його зібрання, яке постійно поповнюється, нараховує близько 400 тисяч музейних предметів.  На сьогодні Меморіал є провідним науково-дослідним, науково-методичним і культурно-освітнім центром з воєнної історії України. У музеї студенти переглянули експонати років війни: листи, повістки, речі солдатів та боєприпаси, нагороди, зброю, форму одягу, предмети фронтового побуту, документи військового часу. Найбільше екскурсантів вразила виставка бойової техніки: гелікоптери, літаки, танки. Вона розташована на відкритих майданчиках, містить зразки військової техніки періоду Другої світової війни та післявоєнних років.