Майбутні юристи відвідали Конституційний Суд України
23 Лютого 2017

17 лютого у Конституційному Суді України відбулася оглядова екскурсія для студентів спеціальності «Право» Економіко-правового технікуму при МАУП.

У ході екскурсії технікумівці дізналися про історію становлення Конституційного Суду України, його завдання, повноваження, основні засади діяльності, міжнародні зв’язки та функції Секретаріату КСУ. Екскурсанти побували у бібліотеці Суду, архіві, залі засідань, прес-центрі, ознайомилися з музейною експозицією.

 

біля центрального входу до Конституційного Суду України

Під час екскурсії студенти технікуму дізналися, що діяльність Конституційного Суду України є досить різноманітною: організаційна, бюджетно-фінансова, інформаційно-аналітична, наукова тощо. Однак основним видом діяльності цього органу державної влади, є, безперечно, здійснення конституційної юрисдикції.

 

у центральному холі Суду

«Ми залучаємо наших студентів до такого роду заходів задля підвищення рівня правової культури молоді, інформування студентства про завдання, повноваження та засади діяльності КСУ, їх обізнаності про порядок захисту прав і свобод людини і громадянина єдиним органом конституційної юрисдикції в Україні» - розповіла заступник директора Економіко-правового технікуму при МАУП Світлана Прокопенко.

 У залі засідань