В Економіко-правовому технікумі при МАУП відбувся урочистий випуск студентів
16 Лютого 2017

15 лютого в Економіко-правовому технікумі при Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося урочисте вручення  дипломів студентам, що навчалися за спеціальністю «туризм».

Привітати майбутніх менеджерів, управлінців, успішних підприємців та провідних фахівців з туристичного обслуговування прийшли батьки, викладачі, друзі та гості, серед яких:

Урочисті збори проводила заступник директора Економіко-правового технікуму при МАУП, викладач вищої категорії Світлана Прокопенко.

Першим зі словами привітання до молоді звернувся ректор МАУП Микола Курко:

«Дорогі випускники, викладацький склад та гості! Сьогодні у випускників урочиста мить, адже вони отримують перший диплом у своєму житті! Усі ви обрали дуже цікаву і затребувану на ринку праці спеціальність – туризм. Хочу побажати вам удачі у професійній діяльності, і щоб ви завжди отримували задоволення від своєї праці! Нехай щастить!»

Також студентів привітав і директор Інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса, котрий запросив усіх випускників продовжити навчання за спеціальністю «туризм» у МАУП та здобути освітньо-кваліфікаційні рівні бакалаврів та магістрів.

Свої випускників дуже тепло і по-рідному привітала і директор ЕПТ при МАУП Катерина Чорна:

«Дорогі наші студенти! Кожному, хто навчався, відоме відчуття суму і радості водночас. Ось він – довгоочікуваний диплом – вершина усіх старань. Любі мої, ви ще не знаєте найголовнішого: ви вже не будете учнями і школярами! Так, ви будете студентами: бакалаврами, магістрами, а можливо і докторами наук. Ви будете професіоналами, успішними менеджерами і директорами. Сьогодні закінчилося дитинство і ми проводжаємо вас у юність. Тішить лише одне, що через півроку, 1-го вересня, ви стоятимете тут, на Площі знань, і на правах господарів зустрічатимете маленьких першокурсників нашого технікуму. Тож, на цій бадьорій ноті, я вітаю усіх вас, дорогі випускники, вірю у ваш життєвий успіх і з нетерпінням чекаю нових зустрічей!»

Далі відбулася найочікуваніша мить дня – вручення дипломів. Студенти у мантіях піднялися на сцену кіноконцертного залу «Україна» і отримали «перепустки у майбутнє» дипломи молодших спеціалістів.

 

Вже дипломованих спеціалістів з радістю вітали викладачі технікуму.

«З сьогоднішнього дня ви повноцінні працівники туристичної галузі! Багато, хто з вас вже почав працювати. Ви обрали надзвичайну професію  дарувати людям щастя і радість. Я бажаю, що усі простори України, які ми з вами відкривали, і ті подорожі, в яких ми побували, розширювали освітню географію. Я впевнений, що у вашій майбутній діяльності, ви згадуватимете усі місця, де ми з вами подорожували: це і напівзабуті села, і парки, і костели, і водоспади. Де ми відкривали з вами незвідані стежки. І ви з гордістю говоритимете «Я був там, коли про це місце ще ніхто не знав!». Я порахував, що за 3,5 роки вашого навчання, ми наколесили не менше 5 тисяч кілометрів. І це тільки ваш початок!» – сказав улюблений викладач студентів Михайло Полинцев.

Під час заходу також були нагороджені  почесними грамотами лідери студентського самоврядування за активну участь у громадському житті Економіко-правового технікуму та Академії.

Із гордістю своїх випускників поздоровляли і батьки.

«Вітаємо вас із закінченням технікуму! У цих стінах у вас виросли крила, ви стали дорослими, ви стали мужніми, і ці роки навчання ніколи вам не забудуться! Ми за вас дуже хвилюємося і віримо, що ваша життєва дорога буде яскравою і доброю!» зазначила мама випускниці технікуму Олена Тищенко

Наприкінці для усіх випускників пролунав гімн студентів Gaudeamus.